Tipy a triky

Oprava podlahy vykonaná svojpomocne a veľmi jednoducho!

oprava podlahy

videní: 427

Stmavenie škrabancov pomocou miešacej ceruzky

Miešacie ceruzky sú špeciálne navrhnuté na vyplnenie škrabancov na dreve, ktoré sa na podlahe prejavujú ako svetlejšie stopy. Uistite sa, že ste si vybrali správnu farbu pre vašu podlahu, a vyskúšajte tento často úspešný spôsob ošetrenia drobných škrabancov. Nezabudnite si prečítať tieto užitočné tipy na čistenie vinylových podláh.

Na ľahké škrabance použite prípravok na obnovu povrchovej úpravy

Prípravok na obnovu povrchovej úpravy je určený na ošetrenie vyblednutých povrchových úprav alebo ľahkých škrabancov na veľkej ploche podlahy z tvrdého dreva. Tieto prípravky môžu byť účinné pri ošetrovaní drobných odrenín, najmä ak samotné drevo nebolo poškodené.

Ošetrite stredné škrabance novou vrstvou laku

Ak sa stretávate so stredne veľkými škrabancami, ktoré vykazujú len mierne poškodenie, môžete na danú oblasť naniesť novú vrstvu povrchovej úpravy bez toho, aby ste museli podlahu úplne renovovať. Uistite sa, že povrchová úprava čo najviac zodpovedá pôvodnej. Ak bolo drevo morené, ale nemá žiadnu povrchovú úpravu, môžete dosiahnuť podobné výsledky opravy škrabancov na drevenej podlahe opätovným nanesením moridla, ktoré pomôže zakryť škrabanec.

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov