Video

VIDEO: Život v priebehu 60 sekúnd

život

videní: 11.1K

Všetci starneme a všetci starneme inak. Nórska lekáreň sa rozhodla pre svoju najnovšiu kampaň vytvoriť toto zaujímavé video. „Život v priebehu 60 sekúnd“ je vlastne spolupráca medzi Vitus Apotek a reklamnou agentúrou T/A Pol. Video ponúka úprimný a nefiltrovaný pohľad na to, ako sa naša pokožka v priebehu rokov mení. Záleží len od toho, ako sa o ňu staráme. Spoločnosť si vybrala pre svoju kampaň dievčatá a ženy vo veku od 1 do 100 rokov. Nezáležalo na rase ani na type postavy, jednoducho ich natočili a snímky neskôr chronologicky usporiadali, aby tak mohli ilustrovať, ako krásne sa naše ľudské telo vyvíja.

 

 

„Nič sme neretušovali. Nechali sme ľudí takými, akými sú aj naozaj … je to naozaj osviežujúci pokrok v zobrazovaní ľudského tela,“ povedal o projekte reklamný fotograf Paul Laukli.

VIDEO: Život v priebehu 60 sekúnd

 

 

Zdroj: boredpanda / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen