Foto

Ľudia, ktorým nezáleží na tom, aby ich práca bola dobrá

práca

videní: 3.6K

Ľudia, ktorým nezáleží na tom, aby ich práca bola dobrá: Niektorí šéfovia a psychológovia sa zhodujú v tom, že mnohí jednotlivci majú problémy s produktivitou v pracovnom prostredí. Moderná technológia zohráva svoju úlohu, keďže nás neustále odvádza od dôležitých úloh svojimi nekonečnými rozptýleniami.

 

 

Významnejším dôvodom však je, že mnohí ľudia pociťujú nedostatok vášne pre svoju prácu. Ak sa jednotlivci neidentifikujú s tým, čo robia, stáva sa ich angažovanosť minimálnou a výsledky môžu byť viac než pochybné. Nádejne, že ich nedbanlivosti nevedú k závažným chybám, ale skôr k situáciám, ktoré môžeme vnímať s humorom. Nemôžeme sa ubrániť úsmevu nad 18 jednotlivcami, ktorí vynaložili nulové úsilie na dosiahnutie kvalitnej práce.

Prebádajme tieto príklady nedbanlivosti s nádejou, že nám poskytnú ľahkú zábavu. Je fascinujúce sledovať, ako niektorí ľudia, namiesto úsilia, vkladajú do svojej práce skôr absurditu. Možno sa v týchto chvíľach nesústredia na výsledky, ale určite nám poskytnú zaujímavý pohľad na to, ako sa niektorí snažia unikať závažnosti pracovného života.

Ľudia, ktorým nezáleží na tom, aby ich práca bola dobrá

“Pred obchodom s potravinami na Floride”

“Čerešňa na… pozor! nie na torte… na ceste”

“Nechcelo sa mi vystupovať z auta.”

Nebude poskytovať takú veľkú bezpečnosť tam, kde je

“Lepšie by som to nespravil.”

“Doručovateľ je taký, že mojou úlohou je dostať to dovnútra… nie von.”

1 2 3 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov