Zaujímavosti

Legendy divočiny: Hľadaj odpovede na prírodné záhady

záhady

videní: 1.7K

Legendy divočiny: Hľadaj odpovede na najväčšie prírodné záhady s Discovery Channel. Ak máš aj ty rád dobrodružstvo a zaujímaš sa o záhady divočiny, nový seriál bude tým pravým pre tvoju dušu dobrodruha. Najväčšie tajomstvá divokej prírody budú odhalené vďaka odvážnej dvojici. Sprievodca divočinou a extrémny fotograf ťa vezmú do riskantného sveta divokej zveri. Dramatické zvraty a nebezpečné situácie môžeš sledovať  na Discovery Channel od 20. decembra 2019 od 20 hodín.  Budú záhady prírody odhalené?

Po celom svete sa objavujú prekvapivé správy o podivných útokoch zvierat na človeka, nových predátoroch meniacich prirodzený poriadok a tajomných tvoroch. Tento pútavý seriál sleduje dvoch odborníkov na divočinu a priateľov z detstva pri ich pátraní, keď sa snažia vyriešiť tie najväčšie prírodné záhady. Sprievodca divočinou Damian Duffy a fotograf divokej zveri a búrok Matt Hoffman sú pre strach stvorení. Spoločne sa vydávajú do najrôznejších odľahlých kútov na svete od Aljašky až po Papuu-Novú Guineu, aby preskúmali tie najnebezpečnejší záhady divočiny. Ich nový, šesťdielny seriál s názvom Legendy divočiny (Legends of the Wild) môžeš sledovať na Discovery Channel od 20. decembra 2019 od 20 hodín.

záhady

Damian Duffy, bývalý austrálsky vojenský výsadkár a certifikovaný sprievodca divočinou, a Matt Hoffman, profesionálny fotograf divokej zveri a prenasledovateľ búrok, sú dvaja dobrodruhovia, ktorí sa neboja nebezpečných situácií. Celý svoj život a kariéru zasvätili Matke prírode a jej mnohým zázrakom. Spoločne sa vydávajú hlboko do divočiny a riskujú všetko, aby našli odpovede na niektoré najväčšie svetové záhady.

záhady

Od tajomstva, akým sú nevysvetliteľná morské tvory, ktoré boli spozorované v ľadových vodách Aljašky, až po brutálne smrtiace útoky lietajúceho predátora v Papue Novej Guinei sa Damian a Matt týždeň čo týždeň vydávajú do prírody, aby našli a zdokumentovali odpovede.

záhady

Legendy divočiny produkovala pre Discovery Channel produkčná spoločnosť Hit + Run, výkonný producent Rob Shaftel, spoluproducent Noah Korn a David Story. Výkonným producentom pre Discovery Channel je John Slaughter, koordinujúcim producentom Cameron Doyle.

Zdroj: Discovery topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen