Video

Chlapík našiel vo svojej vírivke medveďa, ktorý si to užíval

medveďa

videní: 5.7K

Pred pár dňami sa Mark Hough z Altadeny v Kalifornii rozhodol, že si vo svojej vírivke pochutná na margarite. Jeho plány stroskotali po tom, čo vo vírivke našiel medveďa.

Tento nezvaný hosť mu prerušil jeho plány na oddych. Ako povedal sám Mark, keď uvidel, že vo vírivke má medveďa, svoje plány prehodnotil a radšej sa vrátil do svojho domu. Mark predpokladal, že tento príbeh by mu nikto neuveril a preto sa rozhodol, že to všetko natočí na video. Medveď zrejme dokonale zahodil všetky svoje starosti, pretože vo vode sa mu veľmi páčilo. Taktiež mu vo vírivke zavadzal dávkovač chlóru a teplomer – preto sa rozhodol, že ich z vírivky vyhodí.

Medveď po niekoľkých minútach vyšiel z vody, labou “schmatol” margaritu, na ktorej si následne aj pochutnal. Mark neveril vlastným očiam, naďalej fotografoval a natáčal. Podľa majiteľa domu sa medveď nakoniec rozbehol naprieč celou ulicou. Po stretnutí s týmto tvorom si Mark urobil ďalšie dve margarity, aby si vykompenzoval tú, ktorú mu uchmatol medveď. Zároveň ich zrejme potreboval, aby mohol vstrebať tento nechcený zážitok. Ako sám dodal, aspoň to nebol obyčajný nudný piatok.

Mal to byť obyčajný piatok…

Tieto plány sa však rýchlo zmenili…

Videli sme, ako si to na náš pozemok namieril medveď…

A tu je medveď v mojej vírivke…

Margerita mu chutila…

Mňam, mňam…

 

 

Zdroj: boredpanda / topdesat

 

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov