Video

Kengura sa snažila uškrtiť psa, no vtom prišiel nebojácny majiteľ. Ako sa mohol skončiť tento bizarný boxérsky zápas?


videní: 12.7K

Ako uvádza popis videa, skupina lovcov sa dala dohromady, aby pomohli mladému mužovi trpiacemu rakovinou v poslednom štádiu, ktorého želaním bolo uloviť aspoň 100 kg vážiaceho diviaka so svojimi psami.

Jedného dňa pri love jeden z vycvičených psov naháňal diviaky, až narazil na veľkého klokana. Ten sa rozhodol mu svojským spôsobom prejaviť lásku a silno ho chytil za krk. Majiteľ psa bol zdesený, že jeho najlepší štvornohý priateľ trpí a rozhodol sa ho zachrániť.

Na videu môžeš vidieť, že pes sa snaží vymaniť zo zovretia a zjavne lásku klokanovi neopätoval. Keď na miesto dobehol majiteľ psa, klokan upriamil svoju pozornosť naňho a zaujal bojový postoj. Nasledujúcich pár sekúnd bolo ako z boxerského ringu.

 

 

Avšak zápas sa skončil ešte skôr, ako začal. Muž mu totiž uštedril riadny pravý hák po ňufáku a klokan ostal zarazene stáť bez pohnutia. Tento čin majiteľa psa bol mimoriadne odvážny, ak by nebol dostatočne rýchly a klokan by ho z celej sily kopol do brucha, pravdepodobne by bol na mieste mŕtvy. To sa však našťastie nestalo a zarazený klokan po pár sekundách zarazenia sa rozhodol radšej z miesta činu utiecť. Zjavne pochopil, kto je tu pán.

Ako keby Austrálčanom nestačilo, že ich trápia všadeprítomné jedovaté hady a pavúky, navyše sa začali búriť aj klokany. Čaká Austráliu revolúcia? 🙂

 

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen