Video

Odveká dilema mužov vyriešená: Čo ženy vravia a čo tým skutočne myslia?


videní: 9.3K

Historky o tom, že ženy povedia jedno a myslia tým druhé sú staré hádam ako ľudstvo samé. Určite to poznáš, či už z vlastnej skúsenosti, alebo z filmov, ktorých je na túto tému obrovské množstvo.

Známa fráza „nič mi nie je,“ tak častokrát znamená v skutočnosti niečo úplne iné. 🙂

 

 

Funguje to však aj opačne, ženy sa neustále sťažujú, že nám nerozumejú a nedokážu odhadnúť naše konanie. Nuž, práve preto je svet, taký aký je, aby sme sa navzájom dokázali dopĺňať. Poďme však dnes nahliadnuť do ženskej mysle s mladou YouTuberkou Mirkou. Čo dievčatá hovoria a čo tým myslia?

 

 

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen