Video

Scéna ako z prvotriedneho akčného filmu: Podarí sa mladému leguánovi uniknúť niekoľkým desiatkam hadov?


videní: 4.4K

Zvládne to tento malý leguán? Túto úzkostnú otázku si budeš pokladať celé dve minúty počas pozerania tohto videa. Zdá sa, že hady vyliezajú úplne odvšadiaľ. S každým pohybom mladého leguána sa objaví viac nepriateľov. Zviera bojuje o vlastný život. Počas tohto videa budeš prilepený k obrazovke ako k skutočne napínavému a vzrušujúcemi thrilleru až do záverečných sekúnd.

Tento krátky klip však nepochádza z Hollywoodu, ale zo starej dobrej Británie a je súčasťou uznávanej série televízie BBC s názvom “Planéta Zem II”. Pred desiatimi rokmi vyšla prvá časť seriálu Planéta Zem, ktorá už vtedy zmenila pohľad ľudí na zvieratá a zdá sa, že nové epizódy opäť prídu s neuveriteľnými scénami. Už prvé krátke sekvencie sú veľkým vzrušením.

 

 

Video sa odohráva na Galapágoch. Na začiatku je nehybný mladý leguán, popri ktorom sa pomaly a na prvý pohľad nevinne pohybuje had. Dôvodom je, že hady nevidia veľmi dobre a jednoducho majú problémy s vecami, ktoré sa nepohybujú. Ako vysvetlí rozprávač, ak sa leguánovi podarí vydržať nehybne dostatočne dlho, má vyhraté. To sa mu však nepodarilo a nasledujúce scény je možné okomentovať známou filmovou hláškou “bež, Forrest, bež!”. Avšak každý krok tohto malého leguána môže byť posledný. Zdá sa, že svoj boj o život prehral, keď sa niekoľkým hadom podarilo ho zachytiť…

Avšak ako to skutočne dopadlo si pozri na videu, ktoré určite budeš pozerať so zatajeným dychom.

 

 

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov