Kvízy

Iba 1 z 10 ľudí dokáže nájsť chybu na tomto obrázku. A čo ty?

chybu

videní: 3.4K

Mnoho z nás má rado rôzne logické hádanky a úlohy. Dnes sme si pre teba pripravili jeden obrázok, na ktorom sa budeš pokúšať nájsť chybu. Budeš musieť preskúmať všetky detaily, aby si sa dopracoval k správnej odpovedi. Ak by ti to nešlo podľa plánov tak nezúfaj, pripravili sme ti aj niekoľko tipov, ktoré ťa navedú tým správnym smerom.

Ako dieťa si mal určite rád rôzne hádanky a logické úlohy. Neskôr, keď si bol starší, riešil si rôzne matematické hádanky – tie si však už možno nemal až tak rád. Čo tak si precvičiť mozog práve tu a teraz? Máme pre teba ideálnu výzvu. A nebude to ani veľmi ťažké. Jedinou tvojou úlohou bude nájsť chybu.

 

 

Konkrétne existuje jeden obrázok, ktorý sa na prvý pohľad zdá úplne normálny, ale ak sa pozrieš trocha dôkladnejšie, nájdeš jeden dosť veľký problém! Ide o to, že väčšina ľudí si túto chybu nedokáže všimnúť.

Veci sú však trocha komplikovanejšie a určite kvôli povinnostiam nemáš na jeden obrázok celý deň. My ti čas nedokážeme odkontrolovať, no na cele toto pátranie by si mal mať iba 30 sekúnd. Takže priprav si odpočet a začni hľadať. Tu je obrázok:

 

 

Dobre, tak teraz si videl obrázok. Videl si modré auto, garáž, murovanú budovu a plot. Je ešte niečo, čo by si si mohol všimnúť? A vlastne to najdôležitejšie, všimol si si chybu?

 

1 2 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov