Luxusný život

Jennifer Garner podala mocnú ruku bezdomovcovi na vozíku

Jennifer Garner

videní: 781

Herečka Jennifer Garner, známa svojím hereckým umením, ukázala svoju láskavú stránku pri srdcervúcom stretnutí s bezdomovcom v Santa Monice v Los Angeles počas slnečného nedeľného popoludnia.

Päťdesiatjedenročná herečka Jennifer Garner, ktorá je všeobecne známa vďaka svojim úlohám vo filmoch ako Dnes 13, zajtra 30 a vďaka svojej oddanosti filantropickým cieľom, zachytila kamera, ako sa na parkovisku pri pláži zapája do srdečného rozhovoru s mužom na invalidnom vozíku. Nasledovalo dojímavé gesto, ktoré zahrialo prizerajúcich sa ľudí a dokonca aj používateľov sociálnych sietí.

Jennifer Garner si všimla muža na parkovisku

Jennifer Garner si všimla, že muž bol bosý, čo bolo jasnou pripomienkou krutej reality, ktorej čelia mnohí bezdomovci. Bez váhania sa vrhla do akcie a opustila svoje auto, aby mužovi pomohla. Ponúkla mu balíček so základnými vecami spolu s teplými ponožkami, ktoré chránili jeho odhalené nohy.

Skutočne nezištným činom sa dokonca pokúsila dať mužovi svoje vlastné topánky, čím preukázala svoje neochvejné odhodlanie pomáhať ľuďom v núdzi. Tento pozoruhodný skutok láskavosti sa tým však neskončil. Jennifer Garner mužovi veľkoryso poskytla jedlo a nejakú hotovosť.

V ďalšom dojímavom momente zachytenom na videu ju bolo vidieť, ako sa rozpráva s fotografom a vyjadruje svoj úmysel kúpiť si topánky, ktoré nahradia tie, ktoré ponúkla bezdomovcovi. Fotograf však platbu odmietol a namiesto toho ponúkol svoje topánky zadarmo spolu s náhradným oblečením a dekou, aby tak prispel na tento účel.

Jej súcit jasne zažiaril, keď sa snažila fotografovi pomôcť, aby sa bezdomovec mohol prezliecť do nového oblečenia. Pozrite si to nižšie!

Jennifer Garner sa zachovala naozaj šľachetne

Herečka, ktorá je matkou troch detí, si pred stretnutím s bezdomovcom užívala pokojnú prechádzku po pláži. Oblečená bola v ležérnom tréningovom oblečení vrátane bieleho trička, tmavých maskáčových legín a truckerskej čiapky. Tenisky vodovej farby, hoci boli mužovi o niekoľko veľkostí menšie, sa stali symbolom jej úprimnej ochoty pomôcť akýmkoľvek spôsobom.

Garnerovej odhodlanie pozitívne ovplyvniť situáciu presahuje rámec tejto srdcervúcej udalosti. Dlhodobo je spojená s neziskovou organizáciou Save the Children, ktorá sa venuje blahu, vzdelávaniu a ochrane detí na celom svete.

Zdroj: wionews | topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov