Foto

Milióny znamienok či šesť prstov: Aj takto môže vyzerať ľudské telo

telo

videní: 3.0K

Sú ľudia, ktorí sa za svoje telo alebo jeho časti, ktoré sa vymykajú všeobecne platným normám, hanbia. Iní, tí odvážnejší, tieto odlišnosti dokážu využiť na to, aby prerazili v rôznych oblastiach, a možno práve vďaka týmto odchýlkam sa stávajú obľúbenými modelmi.

Ľudské telo nie je dokonalé. Určite aj ty zastávaš tento názor. Možno by sme aj u teba našli znamienko alebo pehu na mieste, kde by si ich najradšej nemal. Stále ti to prekáža, zachytávaš o to šperky a na iných sa ti to páči viac, ako na sebe. Je pravdou, že nie každý z nás môže mať nenápadnú bodku nad hornou perou, ktorá dokonalo podčiarkuje jeho prirodzenú krásu. Aj keď to na nasledujúcich fotkách vyzerá iba ako hra o detaily, práve odlišnosť je to, čo robí každého z nás krásnym.

1. OBROVSKÝ POČET ZNAMIENOK DÁVA TOMUTO DIEVČAŤU NAOZAJ NEOBYČAJNÝ VZHĽAD.

14-88

 

2. AK SA TI NECHCE VYTRHÁVAŤ SI OBOČIE, MÔŽEŠ TO SKÚSIŤ NA ŠTÝL TEJTO MODELKY. MOŽNO AJ TY RAZ BUDEŠ SLÁVNA VĎAKA SVOJMU OBOČIU AKO SOPHIA HADJIPANTELI. 

11-97

3. POLYCORIA JE VRODENÉ OCHORENIE OČÍ, PRI KTOROM SA V JEDNOM OKU, PRESNEJŠIE V JEDNEJ DÚHOVKE, NACHÁDZAJÚ DVE ZRENIČKY. 

19-56

 

4. AK SA V LETE ROZČUĽUJEŠ KVÔLI PEHÁM, VEDZ, ŽE SI MOHOL DOPADNÚŤ AJ TAKTO (AJ KEĎ NÁM TÁTO KOMBINÁCIA SIVÝCH OČÍ A PIEH PRÍDE PODMANIVO KRÁSNA).

3-121

 

5. NA ŠALAMÚNOVÝCH OSTROVOCH SA NACHÁDZA KMEŇ, KTORÝ SA VYMYKÁ ZAUŽÍVANÝM PREDSTAVÁM O ČERNOCHOCH. VEDCI ODHADUJÚ, ŽE PRI TÝCHTO ĽUĎOCH SA VYVINUL GÉN NA BLOND VLASY, KTORÝ JE VŠAK ODLIŠNÝ OD TOHO EURÓPSKEHO.

16-80

 

6. DYSTHIÁZA JE OCHORENIE OČNÉHO VIEČKA, PRI KTOROM ČLOVEKU VYRASTÁ NA VIEČKU ĎALŠIA RADA RIAS.

17-69

7. AK TI NEPRICHÁDZA NA UM, ČO JE NA TEJTO FOTKE INAK, PORADÍME TI: MALÍČEK MÁ ZVYČAJNE TRI ČLÁNKY.

18-65

 

8. NIEKTORÍ ĽUDIA SA NARODIA S TAKOUTO DIERKOU NA UCHU. ÁNO, TERAZ JE TEN SPRÁVNY ČAS NA TO, SKONTROLOVAŤ SI UŠI.

10-100

9. HETEROCHRÓMIA JE TAKTIEŽ NEOBYČAJNOU MUTÁCIOU. PREJAVUJE SA ROZDIELNYMI FARBAMI DÚHOVIEK.

4-119

 

10. TOTO DIEŤA SA NARODILO S DVANÁSTIMI PRSTAMI NA NOHÁCH.

5-115

 

11. POVEDZME SI PRAVDU, TOTO GESTO NEDOKÁŽE UKÁZAŤ LEN TAK HOCIKTO.

20-49

 

12. V TOMTO PRÍPADE HETEROCHRÓMIA POSTIHLA CELÚ DÚHOVKU.

9-107

Zdroj: micccp | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen