Foto

TOP10: Detské kostýmy na Halloween, za ktoré by sa nehanbili ani dospelí


videní: 2.2K

Aj keď sa u nás oslavujú väčšinou dušičky, Halloween v niektorých krajinách neodmysliteľne patrí k tomuto sviatku tiež. Ak budete vaše deti chystať na takúto udalosť, prinášame vám v predstihu niekoľko skutočne výnimočných inšpirácií.

Vyrezať si tekvicu alebo strašidelný dekor je síce zábava, ale na tieto decká, ktoré upustili uzdu svojej kreativite,sa to teda nechytá. A na čo iné je dobrý Halloween, ak nie na to, že sa na jednu noc môžeme všetci premeniť na niekoho alebo niečo iné?

Malá stará dáma

stará stará dáma

Bezhlavý muž

bezhlavý muž

Harry Potter a Fluffy

kostým na hrnčiarov

Hannibal Lecter

Hannibal Lecter

Nožnicovoruký Edward

kostým nožnice Edward

Tata Transformer

cudzinci

Breaking Bad

lámanie zlých kostýmov

zlomiť sa

Čeľuste

čeľuste

 

Zdroj: AwesomeInventions topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen