Zaujímavosti

Nemožná oprava búračky? Nie pre umelca z Litvy

Nemožná oprava búračky? Nie pre umelca z Litvy

videní: 2.0K

Zdajú sa vám BMW z titulnej fotky odpísané? Tak to ste na omyle. Arthur Tussik z Litvy je chlapom, ktorý dokáže opraviť takmer neopraviteľné. Na YouTube kanáli zverejňuje opravy najmä „bavorákov“, ktoré by ste na prvý pohľad odpísali ako totálky. Arthur svetu ukazuje mimoriadnu mechanickú a remeselnú zručnosť, ktorá nemá obdoby. Pozrite video, ako vyzerá oprava búračky BMW X5, ktorú dal dokopy len s kladivom a pár manuálnymi nástrojmi v ruke. 

BMW X5 doplatilo na zrážku s losom. Ten zanechal na karosérii mohutného SUV mimoriadne poškodenie. V tomto prípade však karoséria nebola „posunutá“ a ťažko hovoriť o úplnej totálnej škode. Nepekne si to odniesla strecha a najmä predný podbeh blatníka, ktorý bolo nutné vyrovnať. Pre Tussika žiadny problém, po narovnaní ho s ručným náradím „vyklepal“ do pôvodnej podoby. Otázkou je, ako sa bude už raz pokrčená nosná časť správať pri opätovnej nehode. Nad remeselnou prácou a výsledkom ako celkom klobúk dole, majiteľ tohto BMW X5 asi vedel, do čoho ide.

Čo sa týka opráv, obdivujem remeselné a manuálne zručnosti Arthura. Pri opravenom BMW 7, o ktorom sme vám priniesli článok dávnejšie, by ma však trocha desilo, že jazdím v bývalej totálke.

Aký je váš názor na takto opravené autá? Uznávate schopnosti Arthura, alebo je pre vás len lepič vrakov? Nezabudnite, že sto ľudí, sto chutí. 🙂

Zdroj: topspeed.sk | topdesat

Článok vznikol v spolupráci s motoristickým portálom topspeed.sk

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen