Video

Ženské vs. mužské kamarátstva: Ako sa od seba líšia obe pohlavia?

Ženské vs. mužské kamarátstva: Ako sa od seba líšia obe pohlavia?

videní: 2.1K

Náš domáci YouTube kanál s názvom Zrebný & Frlajs sa preslávil najmä videami, na ktorých si uťahuje z rôznych typov ľudí v rôznych každodenných situáciách či miestach. Ich najnovšie video nesie názov Ženské vs. mužské kamarátstva. 

Video za niekoľko dní doslova dobylo slovenský YouTube a získalo si skoro 500-tisíc zhliadnutí. Vo videu, na ktorom sa podieľala aj moderátorka Jasmina Alagič, vtipne poukazuje na to, ako ženy a muži reagujú v rôznych situáciách – pri zoznámení, ako si dokazujú svoje priateľstvo, ako si vzájomne predstavujú partnera a podobne. O tom, že autori svojou tvorbou naozaj triafajú do čierneho dokazuje aj fakt, že majú viac ako 300-tisíc odberateľov a celkovo boli ich videá zhliadnuté už takmer 100 miliónov-krát.

A teraz úprimne. Našiel/našla si sa v tomto videu? 🙂

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen