Video

Vodič mal obrovské šťastie! Jeleň mu preletel ponad auto

Vodič mal obrovské šťastie! Jeleň mu preletel ponad auto

videní: 7.5K

Niekoľko znepokojivých minút zažil vodič a jeho spolucestujúci, keď sa s nimi zrazu toto obrovské a jedinečné zviera rozhodlo súťažiť. No našťastie, jeleň auto preskočil a k zrážke tak nedošlo.

Celý incident sa odohral v Poľsku. Vodič a jeho spolucestujúci si všimli, že sa blízko autá objavil jeleň. Ten nejakú dobu bežal v rovnakom smere, ako sa pohybovalo auto – ako by ho azda hodlal predbehnúť. Nakoniec sa mu auto naozaj podarilo predbehnúť, a dokonca ho aj víťazne preskočil. Potom sa ale zviera vydalo po svojich. Vieš si asi predstaviť, aký šok museli zažiť ľudia vnútri auta?!

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen