Video

Mladík natáčal blesky, no podarilo sa mu odhaliť niečo veľmi zvláštne

Mladík natáčal blesky, no podarilo sa mu odhaliť niečo veľmi zvláštne

videní: 2.3K

Stúpenci konšpiračných teórií tvrdia, že sa mladíkovi, ktorí pôvodne natáčal blesky, podarilo zachytiť mimozemskú loď, ktorá sa pokúšala ukryť za výbojmi. Na záberoch môžeme vidieť, ako sa na oblohe vznáša objekt trojuholníkového tvaru, ktorý je však viditeľný len pri záblesku. O udalosti informoval denník The Sun.

Video sa objavilo na YouTube kanáli UFO Today. Jeho autori tvrdia, že mimozemšťania týmto spôsobom získavajú energiu pre svoju loď. Zároveň ale neexistujú žiadne dôkazy o tom, že je daný videozáznam dôveryhodný. Niektorí používatelia si však myslia, že neznámy objekt môže byť len optickým klamom, ktorý vzniká kvôli mrakom. Iní sa zase domnievajú, že ide o americké špionážne lietadlo TR-3B.

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen