Tipy a triky

TOP10 bláznivých tipov, ako zahnať nudu

nudu

videní: 7.7K

Pociťuješ opäť nudu? Máme pre teba nejaké nápady! Samozrejme, môžeš sa napríklad pozrieť na svoj obľúbený seriál alebo ísť von so svojimi priateľmi, ale aj to môže byť málo. Niekedy všetci potrebujeme niečo navyše. Aby sme ti pomohli vyhnúť sa jednotvárnosti, tu je 25 žartovných spôsobov, ako zbiť nudu. 

10. Daj mu výraz

nudu

Nakresli obočie svojmu psovi. Ak nemáš psa, opýtaj sa svojho kamoša – psíčkara, či by ti jedného nepožičal. Zábava zaručená!

9. Hovor s akcentom

nudu

Rozprávaj celý deň s prízvukom. Ak sa ťa tvoji priatelia spýtajú, prečo máš náhle taký výrazný prízvuk, presvedč ich, že si ho vždy mal a sú to hrozní priatelia, ak si to nikdy nevšimli.

8. Ak ti život dáva citróny, sprav z nich limonádu

nudu

Postav sa na ulicu v tričku s nápisom „Život“ a rozdávaj okoloidúcim citróny. Môžeš si k tomu vyrobiť aj tabuľku s citátom: „Ak ti život dáva citróny, sprav z nich limonádu“

7. Trapas?

nudu

Príď k úplnému cudzincovi a povedz: „Ahoj! Už sme sa roky nevideli! „Alebo niečo podobné, aby si myslel, že sa poznáte. Sleduj, či bude hrať toto divadlo s tebou, aby sa nestrápnil, že ťa nespoznal.

6. Chutí výborne!

nudu

Urob vanilkový puding a daj si ho do fľaše od majonézy. Jedz ho na verejnosti a vychutnávaj si pohľady ľudí v tvojom okolí!

 

5. Náraz

nudu

Budeš potrebovať potravinovú fóliu. Daj ju precízne na kamarátovú misku s jedlom, kým bude na toalete. Sleduj, či lyžičkou narazí do fólie, alebo si to všimne a bude zmätený.

4. Otoč predaj

nudu

Pri ďalšom hovore od telemarketéra, otoč predaj. Keď začne používať svoje finty, aby sa ti pokúsil niečo predať, snaž sa predať niečo ty jemu.

3. Súbojom zabi nudu

nudu

Príď do akéhokoľvek obchodu, v ktorom predávajú baliaci papier a vyzývaj okoloidúcich ľudí na súboj s „mečom“.

2. Cestovanie v čase

nudu

Choď do obchodu a opýtaj sa okoloidúcich, aký je rok. Keď niekto odpovie, krič: „To fungovalo!“

 

1. Objatie zdarma

nudu

Choď po ulici s nápisom „Objatie zdarma“ v rukách a užívaj si ľudskú blízkosť naplno.

Zdroj: List25 topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen