Zaujímavosti

Budúcnosť je tu. Pohyblivé fotografie ako z Harryho Pottera vďaka mobilnej aplikácii

pohyblivé fotografie

videní: 5.5K

Nová aplikácia, ktorá dokáže doslova dýchať život na akýkoľvek obraz s tvárou vďaka sofistikovanej technológii, vzal internet útokom. Mug Life, ktorú tvorcovia popisujú ako „prelomovú platformu“, umožňuje každému vytvárať pohyblivé fotografie z obyčajných statických obrázkov.

Technológia založená na hlbokých neurónových sieťach umožňuje takmer dokonale vkladať animované výrazy do obrázkov ľudí a zvierat. Aplikácia bola od konca októbra k dispozícii pre používateľov systému iOS, no za tak krátky čas prilákala veľa pozornosti a jej popularita rastie exponenciálne.

 

1. Kanadský premiér Justin Trudeau

 

2. The Walking Dead

 

3. What does the fox say?

 

Na pohyblivé fotografie ako z Harryho Pottera sa v tejto novej magickej aplikácii môže zmeniť maľba, tetovanie a dokonca aj menovka s fotografiou.

 

4. Mona Lisa

 

5. Dokonca aj tetovanie

6. …či menovka

 

7. No a takto nejak to funguje

 

Vývojári tvrdia, že do aplikácie implementovali „hlboké neurónové siete“ a „využili desiatky rokov skúseností s videohrami s najnovšie pokroky v počítačovej vizualizácii.“

„Nemusíte byť technici alebo umelci, všetko, čo potrebujete, je fotografia. Užívatelia si môžu prevziať animácie vytvorené komunitou a vložiť ich na ľubovoľnú fotografiu, alebo sa len hrať s tvárami,“ uviedla spoločnosť v tlačovej správe.

 

8. Hamburger

 

9. ZDIEĽAJ!

 

Zdroj: Sputniktopdesať

b
Komentáre
Hore

online geldanlagen geldanlagen