Video

600 vyfajčených cigariet zmení tvoje telo na nepoznanie

600 vyfajčených cigariet

videní: 18.6K

Chris Notap, zahraničný youtuber sa rozhodol urobiť jednoduchý test, ktorý v sebe zahŕňal 600 vyfajčených cigariet. Do sklenej nádoby umiestnil vatové guličky, ktoré simulovali pľúca fajčiara. Pripravil si 600 cigariet, ktoré vyfajčí priemerný fajčiar v priebehu 30 dní (20 cigariet denne = 1 cigaretová krabička). Už predom upozorňujeme, že sa nejedná o žiaden vedecký test, ale skôr o reprezentáciu toho, čo takéto množstvo vyfajčených cigariet zanechá v našom tele. Nejedná sa však iba o pľúca (vatové guličky), ale aj o naše hrdlo a ústa.

 

 

Že fajčenie má nepriaznivé účinky na naše telo je už dávno známe a po vzhliadnutí tohto videa tak budeš mať ďalší dôvod, aby si prestal s fajčením. Nikdy nie je neskoro, pretože každý ďalší deň môže byť rozhodujúci.

600 vyfajčených cigariet:

Zdroj: youtube / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen