Video

Takto v susednom Česku riešia podvodníkov s autami


videní: 11.8K

Kúpa auta je pre priemerného slovenského občana veľkou vecou. Nie sme na tom ekonomicky tak dobre, aby sme si mohli ako krajina povedať, že to nič nie je, a aj jazdené auto predstavuje pre rodinu významnú nákladovú položku. Nepríjemným bonusom je len množstvo podvodvníkov na trhu s jazdenými autami, ktorí buď predávajú búrané autá alebo autá so stočenými kilometrami. Nepomáha ani zle nastavený zákon, to je však na inú debatu.

Sociálnymi sieťami sa šíri video, ktoré si pozrelo už takmer 360.000 ľudí. Ide v podstate o pomstu voči podvodníkovi s autami, ktorý predal auto neznalému človeku. Nový majiteľ po pár dňoch zistil, že auto je totálny vrak – je úplne hrdzavé a motor je taktiež na odpis. Auto stálo 15.000 českých korún, čo predstavuje približne 555 eur.

Áno, nie je to suma, za ktorú sa dá čakať ideálne auto, avšak ide o princíp, ktorý mnohí obchodníci s autami nedodržiavajú – a tým je princíp úprimnosti. Z videa sa ďalej dozvedáme, že nový majiteľ auto vrátil, avšak namiesto pôvodne zaplatených 15 tisíc dostal späť len tretinu (približne 185 eur). Práve to naštartovalo autorov videa, ktorí sa rozhodli pripraviť pre majiteľa túto vydarenú pomstu.

 

Autori videa sa teda dohodli na osobnej prehliadke, kde si majiteľa riadne podali. Majiteľa sa niekoľkokrát spýtali, či je motor v poriadku a ten ich zakaždým uistil, že áno. Auto však nedokázalo ani naštartovať na prvý pokus. Na testovacej jazde sa pomstitelia rozhodli ho trochu “upraviť”. Ako to dopadlo, si pozri na videu nižšie, ktoré určite stojí za pozretie.

 

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov