Video

Za domom si vyrobil 6 metrov vysoké ohnivé tornádo


videní: 3.3K

Inžinier, showman a v prvom rade výstredný Brit Colin Furze, vybudoval stroj na vytvorenie ohnivého tornáda. To všetko sa mu podarilo urobiť za svojim dvorom. Týmto činom vyvolal záchvaty paniky medzi odborníkmi na zdravie a bezpečnosť v Anglicku.

Plamene roztočil pomocou nebezpečne umiestnenej motokáry. 6 metrov vysoká klietka vystrelí na hor sériu vybuchujúcich plameňov, ktoré vytvárajú ohnivé tornádo. A keďže mu to nestačilo, neskôr sa k ohnivému tornádu pridá aj vybuchujúci ohňostroj. Samozrejme, pri celej tejto „pyrotechnickej show“ hrozí nebezpečenstvo výbuchu propán butánovej fľaše. Na bezpečnosť si teda veľmi nepotrpeli. Našťastie k žiadnej nechcenej explózii nedošlo.

 

 

A kvôli čomu bola dobrá takáto nebezpečná oslava? Z jedného jediného dôvodu. Jeho kanál na YouTube dosiahol hranicu 4 miliónov odberateľov. Zrejme je to iba výhovorka, keďže spomínany Colin má rád podobné „srandičky“, ktorými sa už nejakú dobu predvádza na internete. Som veľmi zvedavý, čo by mu na túto hračku povedali susedia, ak by sa ju rozhodol otestovať za svojim domom. Šialenstvo si môžeš „užiť“ na priložených videách.

 

Zdroj: iflscience

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen