Zaujímavosti

Umelkyňa zachytila cestu naprieč Indiou takýmto netradičným spôsobom


videní: 2.5K

Kto hovorí že dospelí sa nemôžu naďalej hrať s Etch A Sketch ? 24- ročná umelkyňa a ilustrátorka Jane Labowitch to vyvracia svojím dokonalým umením. Všetko to začalo v dobe keď trávila čas v dome svojej babičky, kde bolo obmedzené sledovanie televízie. Aj to viedlo k rozvíjaniu schopností s magickou tabuľkou na kreslenie. Jane rozpráva o magickej kresliacej tabuľke ako o druhu jazyka alebo slovnej zásoby, že ju dokáže používať bez premýšľania. Pokračuje s názorom, že sa dostala do bodu kedy si zvykla na mechaniku tejto hračky a nemusí premýšľať o tom akým spôsobom hýbať gombíkmi pre pohyb stylusu po ploche.

Jane čerpá svoju inšpiráciu naozaj zo všetkého, vrátané slávnych diel ako Van Gogh’s Bedroom in Arles a Seurat’s A Sunday on La Grande Jette rovnako ako ikony pop kultúry napr. Pokémon. Predstava že tieto úžasné obrazy vytvára pomocou dvoch krútiacich gombíkov je neuveriteľná.

Preto Intrepid Travel poslal Jane na ich turné po Indii, kde ilustrovala svoju mesačnú cestu naprieč Indiou pomocou obľúbeného Etch A Sketch. Svojou dokumentáciou plne ocenila pamiatky a scény okolo seba. Pri cestovaní sa musela plne sústrediť aby vytvorila tieto nádherne a neuveriteľné obrazy ktoré vám ukážeme nižšie.

Článok a fotografie boli uverejnené so súhlasom autorky.

1 2 3 4

5 6 7 8

Zdroj: mymodernmet.com
Jane Labowitch: Website | Facebook | Twitter | Instagram | Etsy
Fotografie: Jane Labowitch

 

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore
});

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov