Foto

Celebrity, ktoré sa nebáli zdieľať fotografie bez filtrov

celebrity

videní: 803

Celebrity, ktoré sa nebáli zdieľať fotografie bez filtrov: Podľa výskumu boli ženy, ktoré boli zobrazené s make-upom, hodnotené ako sebavedomejšie, zdravšie a dokonca s lepším zárobkovým potenciálom ako tie isté ženy, ktoré kozmetiku nenosili. Hoci toto zistenie naznačuje, že mejkap má užitočnú úlohu pri sebaprezentácii, niektoré celebrity zdieľaním svojich fotografií bez filtrov ukázali, že sebavedomie nemá s kozmetikou nič spoločné.

Vždy je osviežujúce vidieť celebrity bez mejkapu. Nič proti plnému lesku (milujeme dymové oči a dokonalé červené pery), ale líčenie bez mejkapu môže a malo by byť rovnako oslavované. Našťastie, hŕstka hviezdnych osobností je na čele, keď ide o to, aby prijali svoje autentické ja bez podkladovej bázy alebo filtra.

Aby ste si uvedomili prirodzenú krásu, zozbierali sme niekoľko najpamätnejších fotografií celebrít bez mejkapu. Od Marthy Stewart a Jennifer Lopez, ktoré prelomili internet a popreli svoj vek, až po Selenu Gomez a Hailey Biebe s holou pokožkou – pre každého sa nájde množstvo inšpirácie bez mejkapu. Samozrejme, pokiaľ denne používate opaľovací krém!

Celebrity bez mejkapu – môže sa zdať, že je to trochu ako facka, že sú bohaté, slávne, neustále na dovolenke a navyše vyzerajú úžasne bez maskary. Nemôžeme však poprieť, že nás vždy zaujme, keď vidíme Áčkové celebrity úplne bez mejkapu. V skutočnosti je to takmer príbuzné.

Od bezchybnej pleti J-Lo, ktorá prekonala čas, cez selfie matky a dcéry Blake Lively bez make-upu až po tipy Gabrielle Union na starostlivosť o pleť pri rozhovoroch na Zoom bez make-upu – toto sú celebrity bez make-upu, ktoré nás inšpirujú, aby sme prijali svoju tvár a obnažili sa.

Týchto 14 celebrít, ktoré sa rozhodli ukázať svetu svoju prirodzenú krásu, neprestaneme obdivovať.

Celebrity, ktoré sa nebáli zdieľať fotografie bez filtrov

 

Jennifer Garner

Rob Lowe

Demi Moore

Anya Taylor-Joy

Hailey Bieber

1 2 3 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov