Foto

Panoráma: Ľudia, ktorí zničili dokonale dobrý záber

panoráma

videní: 1.4K

Panoráma: Fotografovanie nášho každodenného života a vytváranie viac či menej dôležitých spomienok je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, najmä ak máte smartfón. Skvelá fotografia je vzdialená len jedno kliknutie a nezáleží na tom, že k približne 90 percentám z nich sa pravdepodobne nikdy nevrátite.

Teda okrem týchto vtipných fotografií. Je veľká šanca, že tieto epicky nepodarené fotografie budú neskôr ukazovať vašim vnúčatám a ich vlastným deťom. Pýtate sa prečo? Ach, pretože v snahe urobiť panoramatické fotografie zahŕňajúce nádherné okolie aj ich drahé ľudské bytosti, títo fotografi zlyhali tak famózne, že sa ukázalo, že polovica ľudí má niekoľko hláv, rúk alebo extrémne dlhé nohy.

Teraz by sme tieto veselé fotografie mali, samozrejme, vnímať ako vtipné, ale niektoré z nich sú trochu znepokojujúce, a to všetko preto, že subjekty na fotografiách jednoducho nemohli. Zostať. Stále! Ako na tejto vtipnej fotografii páru na nádhernej horskej lúke – strýko jednoducho musel mávnuť rukou s ôsmimi prstami a všetko pokaziť.

Teraz si prelistujte našu zbierku týchto vtipných fotografií ľudí, ktorí si absolútne, nepochybne mali nechať svoje fantastické pohyby pre seba aspoň počas fotenia. Dúfame, že sa vám tieto fotografie budú páčiť, a že ich oceníte!

Panoráma: Ľudia, ktorí zničili dokonale dobrý záber

Zaujímavý panoramatický záber dal môjmu svokrovi nový vzhľad

Čo má vo svojich malých vreckách?

Gazela

No ahoj

Keď sa panoramatické zábery pokazia

Šalátové prsty

1 2 3 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov