TOP 10

Nakupovanie cez internet: Toto sú tie najväčšie bizarnosti

nakupovanie

videní: 895

Nakupovanie cez internet je pohodlný výdobytok dnešnej doby. Nemusíme chodiť do obchodu, stačí, ak otvoríme dvere a milý kuriér nám doručí tovar až domov. Objednávame si jedlo, oblečenie, topánky, knihy… E-shopy nám mnohokrát zachránia kožu a umožnia nám kúpiť darček na poslednú chvíľu, občas spôsobia rôzne reklamačné problémy a niekedy na tovar čakáme tri mesiace.

Sme taká internetová generácia, a tak každá firma, z každého uhla podnikania, má aj svoj e-shop. Áno, naozaj každá. Neveril by si, čo všetko si môžeš objednať domov. Preto sme pre teba pripravili tento rebríček 10 najbizarnejších vecí, ktoré si si ešte určite nikdy neobjednal.

10. Ľudská lebka 

www.pixabay.com

Ak si v detstve zbieral známky, pohľadnice a servítky, skús túto činnosť obnoviť aj v dospelosti. Začni napr. zbierať ľudské lebky, ktoré si môžeš objednať cez internet. Buď originálny!

9. Tank

tank-143400_1280

Prečo by si si objednával motorku alebo auto, keď si môžeš rovno objednať obrnený tank. Ten tie naše cesty zvládne ľavou zadnou, alebo skôr oboma pásmi.

8. Urán

By http://web.archive.org/web/20050829231403/http://web.em.doe.gov/takstock/phochp3a.html, Public Domain, Link

Čo môže byť viac cool, ako mať doma svoju vlastnú rádioaktívnu substanciu? Je dosť možné, že sa dostanete aj na zoznam FBI.

1 2 3 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov