Kvízy

Iba 2% ľudí dokážu za 7 sekúnd nájsť skrytý predmet na obrázku

skrytý

videní: 2.3K

Iba 2% ľudí dokážu nájsť skrytý predmet na tomto obrázku za menej ako 7 sekúnd. Konkrétne ide o skrytý ananás. Trúfaš si na túto výzvu?

Táto optická ilúzia dokonale poslúži na otestovanie tvojho IQ. Ilúzie sú ohromujúce, hlboko fascinujúce, tvar meniace obrazy objektov, kresieb alebo ľudí, ktoré spochybňujú spôsob vnímania vecí v mozgu. V priebehu svojho života si musel vidieť mnoho druhov optických ilúzii, ako sú fyzické, fyziologické a kognitívne ilúzie. Štúdie ukazujú, že optické ilúzie sú tiež súčasťou oblasti psychoanalýzy, ktorá vrhá svetlo na to, ako veci vnímame. Človek sa môže pozerať na veci alebo obrazy inak a z každého uhla pohľadu vytvárať iné vnímanie. Jednu takúto šikovnú ilustráciu môžeš vidieť na obrázku. Niekto na tejto ilustrácii schoval ananás a tvojou úlohou je ho nájsť.

Poriadne sa pozri na nasledujúcu ilustráciu. Niekde je skrytý ananás a tvojou úlohou je ho nájsť – optimálne do 7 sekúnd od začatia hľadania.

 

Vyššie uvedená ilustrácia bola zverejnená ako „logická hádanka“ pre deti a dospelých. V tejto ilúzii môžeme vidieť kuchyňu a v nej sa niekde skrýva ananás. Hlavnou úlohou tejto ilúzie je nájsť na obrázku spomínaný ananás – najlepšie do 7 sekúnd. Tvrdí sa, že iba 2% ľudí dokáže nájsť skrytý ananás na tejto ilustrácii. Táto ilustrácia je len ďalším zábavným spôsobom, ako otestovať svoje „IQ“. Samozrejme, uskutočnenie skutočného IQ testu je najlepším spôsobom, ako poznať výšku svojho skutočného IQ.

1 2 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov