Zaujímavosti

TOP 10 sladkostí z nášho detstva. Zaručene sa ti zbehnú slinky

TOP 10 sladkostí z nášho detstva. Zaručene sa ti zbehnú slinky

videní: 903

Milovali sme ich a chýbajú nám. Asi tak by sa dali charakterizovať cukrovinky z obdobia nášho detstva. Niektoré už dnes v obchode nedostaneme. Srdiečko a maškrtné jazýčky za nimi plačú. Toto je rebríček najlepších sladkostí, ktoré nás zavedú spať do čias, keď bol svet ešte gombičkou. 

 • Aero od Orion. Pamätáš si na ten BOOM, keď dorazila na trh čokoláda, ktorá v sebe skrývala bublinky? Vtedy prišli výrobcovia na to, že ľuďom môžu predávať aj vzduch, tak načo plytvať čokoládou?
tojemasakr.cz.

tojemasakr.cz.

 • Extrémne dlhá žuvačka od Hubba Bubba. Už ťa jednoducho nebavili tie malé kocky, chcel si ju takmer nekonečnú. Pri pohľade do tvojich smutných očí sa mamka vždy zľutovala a kúpila ju. A potom si z nej trhalo celé sídlisko, ale každý  „len kúsok“.
tn.nova.cz.

tn.nova.cz.

 • Cigaretové žuvačky. Hral si sa na drsňáka už od detstva. A potom sa všetci čudovali, keď si tajne fajčil v štrnástich.
httptn.nova.cz

tn.nova.cz

 • Vlnky. Klasika, ktorú si už nikdy nevychutnáš. Toľko príchutí za pár halierov. Ach, nostalgia…
  tojemasakr.cz

  tojemasakr.cz

   

 • Campino. Jahodovo-smotanové cukríky balené po jednom rozdeľovali ľudí na dva tábory. Niektorí ich milovali, iní neznášali.
tn.nova.cz (2)

tn.nova.cz

 • Cukríkové náhrdelníky/hodinky/náramky. Žiadne cukríky nechutili tak dobre a cmúľať si ich mohl priamo z ruky či krku popri behaní po vonku. Tak hygienické…
tn.nova.cz

tn.nova.cz

 • Slavia. Ďalšia kontroverzná sladkosť. Názory na tieto cukríky boli u každého iné, no aj keď ti nechutili, teraz by si si dali povedať.
tn.nova.cz. (2)

tn.nova.cz

 • Karamelovomliečna lízanka. Tieto lízanky mala babka stále ukryté v špajzy a vytiahla ich vždy vo vhodnej chvíli.
52843

idcholding.com

 • Trubičky Lusette. Miloval si ich! Doteraz nepochopíme, prečo sa prestali vyrábať a nie je po nich ani slychu ani vidu.
489x672

online.officedepot.sk

 • Na žuvačky Pedro sme nemohli zabudnúť. Chutili len chvíľku, bubliny z nich boli ale famózne. Chvalabohu sa v roku 2011 dostala opäť na trh ich retro verzia.
pedro

jemne.sk

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen