Zaujímavosti

Čo skrýva cenzúra na ovocí?

cenzúra

videní: 1.4K

Yuni Yoshida je známa umelkyňa a dizajnérka z Tokia, ktorá pracovala na rôznych pracovných miestach, ako je reklama, dizajn výrobkov alebo dizajn kníh. Jej najnovším výtvorom je ale cenzúra.

Yuni je v Japonsku známa pre usmerňovanie rôznych kampaní pre miestne obchodné domy, módne značky a v neposlednom rade aj pre J-Popových umelcov. Jej diela sa zvyčajne objavujú v surrealistických podobách, ktoré často obsahujú prvky mágie, ktorá ťa prinúti pozrieť sa na jej výtvory minimálne dvakrát.

Keď Yuni vytvára svoje diela, vždy sa snaží získať pozornosť ľudí už pri ich prvom pohľade na výtvor. “Chcem, aby sa ľudia zamysleli a inšpirovali sa,” povedala Yoshida pre Amazon Fashion Week Tokio. “Preto sa snažím vytvárať veci s vizuálnym háčikom, ktorý má upútať pozornosť. Vďaka nemu chcem inšpirovať ľudí, aby sa na dielo bližšie pozreli. ”

Táto séria, ktorú autorka nazvala “Pixelated”, je toho skvelým príkladom. Yuni vytvorila všetky “pixely” ručne pomocou rôznych druhov ovocia, ktoré najskôr vyzerajú ako upravované vo fotošope, no po bližšom preskúmaní zistíš, že je to v skutočnosti trochu inak. Rozhodli sme sa ukázať ti niektoré jej výtvory. Ak sa ti páčia, nezabudni ju sledovať na sociálnej sieti Instagram. 🙂

1.

cenzura_ovocie_1

2.

cenzura_ovocie_2

3.

cenzura_ovocie_3

4.

cenzura_ovocie_4

 

Zdá sa, že Yuni Yoshida má slabosť pre ovocie. Vytvára z neho aj takétho módne kolekcie. 🙂

1.

Snímka obrazovky 2018-06-04 o 9.52.03

2.

Snímka obrazovky 2018-06-04 o 9.51.53

3.

Snímka obrazovky 2018-06-04 o 9.51.22

4.

Snímka obrazovky 2018-06-04 o 9.51.15

Zdroj: BoredPanda | Instagram | topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov