TOP 10

TOP10: Hviezdy, ktoré sa zamilovali do vlastných fanúšikov


videní: 1.5K

Ak stále snívaš o tom, že jedného dňa sa vydáš za Johnyho Deppa alebo že tvojou družkou sa stane Mila Kunis, nemusíš strácať nádej. Aj hviezdy červeného koberca našli svojich partnerov medzi fanúšikmi.

Takýto „sen“ veľa z nás považuje za niečo nemožné, ostatne, prečo by si hviezdy vyhliadli niekoho z miliónov? Niektoré zo životných stretnutí sú ale neočakávané a ukázalo sa, že aj medzi celebritami sa nájdu páry, ktoré o sebe spočiatku netušili.

Anne Hathaway a Adam Shulman

TOP10: Hviezdy, ktoré sa zamilovali do vlastných fanúšikov

Anne sa stretla s klenotníkom Adamom Schulmanom na filmovom festivale v Palm Springs v roku 2008 a bola to láska na prvý pohľad. V roku 2012 si pár usporiadal pokojnú svadbu v úzkom kruhu rodiny a v roku 2016 sa im narodilo prvé dieťa – syn Jonathan. Ďalší potomok do rodinky pribudol v novembri 2019 – syn Jack.

Matt Damon a Luciana Barroso

TOP10: Hviezdy, ktoré sa zamilovali do vlastných fanúšikov

Príbeh Matta a Luciany pripomína rozprávku Popoluška. Dievča pracovalo v jednom z barov v Miami, keď do reštaurácie vstúpil slávny herec. Pozitívne naladená barmanka ho hneď očarila a neváhala povedať, že je jeho dlhoročnou fanúšičkou. Potom sa z nich stal párik a v roku 2005 sa zosobášili. Matt a Luciana sú spolu 15 rokov a vychovávajú tri dcéry – Isabellu, Giu a Stellu.

Fergie a Josh Duhamel

TOP10: Hviezdy, ktoré sa zamilovali do vlastných fanúšikov

Dnes herec a model Josh Duhamel pripustil, že dlho predtým, ako stretol Fergie, ju často vídal vo svojich snoch. Na samom začiatku svojej kariéry sa s ňou stretol na scéne zo série Las Vegas a okamžite si s ňou dohodol rande. V roku 2009 mali svadbu, no o 10 rokov neskôr sa manželstvo rozpadlo. Nuž, aj takýto koniec majú niektoré rozprávky.

Conan O’Brien a Lisa Powell

11 hviezd, ktoré sa zamilovali do svojich vlastných fanúšikov

Hviezdy stretávajú svoje budúce polovičky aj na place. Conan O´Brien sa stretol so svojou manželkou pri natáčaní svojho vlastného programu. Lisa Powell sedela v hale, keď si ju hostiteľ všimol a okamžite sa zamiloval. O rok neskôr sa vzali a vychovávajú syna a dcéru.

Julia Roberts a Danny Moder

11 hviezd, ktoré sa zamilovali do svojich vlastných fanúšikov

V 90. rokoch veľmi veľa mužov bojovalo o srdce Julie Roberts. Jej povestná krása upútala aj pozornosť pomerne jednoduchého chlapíka – kameramana Dannyho Modera. V roku 2000 sa s ním stretla na natáčaní filmu Mexican. Po niekoľkých rokoch randenia sa vzali a teraz vychovávajú tri deti.

Katie Holmes a Tom Cruise

11 hviezd, ktoré sa zamilovali do svojich vlastných fanúšikov

Ako teenagerka sledovala Katie filmy s pekným Tomom Cruisom a snívala o tom, že si ho jedného dňa vezme. Vyrastala a rozhodla sa stať herečkou. V apríli 2005 celý svet sledoval romantické gestá a pohľady zamilovaných hrdličiek, ale po 7 rokoch sa bohužiaľ rozviedli.

John Travolta a Kelly Preston

11 hviezd, ktoré sa zamilovali do svojich vlastných fanúšikov

Rovnako ako Katie Holmes, aj Kelly Preston dlho snívala o svojom budúcom manželovi, Johnovy Travoltovi. Vďaka práci herečky sa s ním konečne zoznámila a v roku 1991 bola svadba. Aktuálne vychovávajú dve deti.

Jessica Alba a Cash Warren

11 hviezd, ktoré sa zamilovali do svojich vlastných fanúšikov

Jessica Alba sa so svojim nadchádzajúcim stretla na scéne filmu Fantastická štvorka, kde pracoval ako asistent producenta. Skromný chlap ako Cash neočakával, že by mu dievča ako Jessica venovalo nejakú pozornosť. Po štyroch rokoch svoj vzťah spečatili svadbou a teraz vychovávajú dve deti.

Elvis a Priscilla Presley

11 hviezd, ktoré sa zamilovali do svojich vlastných fanúšikov

Priscilla a Elvis sa stetli v nemeckom mestečku Wiesbaden, kde budúci kráľ rock´n´rollu vykonával vojenskú službu. Pár začal vrúcny vzťah a dokonca Elvis posielal svojmu dievčaťu aj nahrávky. Po štyroch rokoch pozval Elvis Priscillu do svojho domu v USA a o pár rokov neskôr sa vzali. Bohužiaľ, po 6-tich rokoch sa manželstvo rozpadlo.

Gwyneth Paltrow a Chris Martin

11 hviezd, ktoré sa zamilovali do svojich vlastných fanúšikov

Stáva sa to aj naopak. Uznávané hviezdy si dokážu nájsť cestu aj medzi hudobníkov. Gwyneth Paltrow sa v roku 2002 po koncerte Coldplay vkradla do zákulisia s cieľom získať od Chrisa autogram. Pár okamžite začal romantický vzťah a ďalší album skupiny už pozostával z piesní, z ktorých bola tretinu venovaná jej. V roku 2003 sa zosobášili. Bohužiaľ, aj títo dvaja sa po 11 rokoch rozišli.

 

Zdroj: adme.ru | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen