Zaujímavosti

Lepiaca páska v hlavnej úlohe: Tieto zábavné fotografie ti ukážu jej silu

lepiaca páska

videní: 2.4K

Lepiaca páska je tak populárna, že jej výroba prebieha v obrovských rozmeroch. Ak by sme ročnú produkciu pásky dokázali dať do jednej rolky, obmotali by sme ňou našu Zem až 12-krát!

To je naozaj obrovské množstvo vyrobenej pásky. Aj toto číslo nám jednoznačne dokazuje, ako je lepiaca páska obľúbená. Samozrejme, nebavíme sa o obyčajne páske, ktorú nájdeš v kancelárii. Na mysli máme rôzne špeciálne pásky, ktoré sú silnejšie a odolnejšie. Ich využitie je naozaj široké – automobilový priemysel, letectvo, ale nájdeme ich aj v domácnosti. Nasledujúce fotografie ti ukážu rôzne opravy, ktoré boli vyhotovené práve pomocou lepiacej pásky. Pri niektorých sa chytíš za hlavu, niektoré ťa rozosmejú, no nájdu sa aj také, kde sa sám seba budeš pýtať, či je to vôbec legálne a bezpečné. Najmä ak uvidíš okno na lietadle zalepené lepiacou páskou. Prajeme ti príjemnú zábavu.

Perfektná výmena

Žiadne ďalšie pukliny!

DIY poštová schránka

Použiteľné iba na malé diery!

Najlepšia ochranná maska

Ďakujem lepiacej páske za to, že sme si mal celú cestu dať kde nohy

Nepríjemný pohľad v lietadle

Na lietadla sa dá lepiaca páska využiť takmer kdekoľvek

Aj pri sťahovaní je výborným pomocníkom

Všetko pre bezpečnosť

Prosím sadnite si

Opora pre oporný stĺp…

Profesionálne chladenie

Aj vtáčiky potrebujú pásku

Táto priehradka zrejme nie je originálna…

Taktiež je skvelým pomocníkom pri vodoinštalačných prácach

Aj takto môže vyzerať podprsenka

Super, pár rokov to ešte vydrží…

Zdroj: brightside | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen