Foto

Neuveriteľná premena: Dokázali sa zbaviť svojich zlozvykov

neuveriteľná premena

videní: 1.7K

Všetci vieme, že alkohol a drogy ovplyvňujú náš zdravotný a psychologický stav. Bohužiaľ, väčšinou je to negatívnym spôsobom. Je veľmi ťažké odvyknúť si od alkoholu a rôznych drôg. Títo ľudia to však dokázali a nastala u nich neuveriteľná premena.

Táto neuveriteľná premena je viditeľná ihneď na prvý pohľad. U ľudí sa zmenil najmä výzor, no rovnako dôležitá bola aj zmena psychiky, ktorú však na prvý pohľad ihneď neuvidíš. Ale ako povedali samotní ľudia z fotografií, cítia sa ľahšie a šťastnejšie. Taktiež si mnohí z nich dokázali upevniť vzťah so svojou rodinou a so svojimi partnermi. Je naozaj krásne a upokojujúce vidieť, že sa stále nájdu ľudia, ktorí zvládnu túto ťažkú cestu absolvovať a vrátiť sa tak späť do svojho života.

Bola to dlhá cesta. Už roky som čistý. Bol som závislý na metamfetamíne. 

Na ľavej fotografie je žena z roku 1995, na pravej zasa z roku 2017. Medzi týmito rokmi prekonala množstvo závislostí, stratila svoj domov a parkrát bola aj vo väzení. Je neuveriteľné, že už nepije 20 rokov.

Tento chlapec v deň fotografie oslavoval svoj prvý rok, ktorý strávil bez alkoholu.

“Dnes som už 3 roky triezva a som z toho neuveriteľne šťastná.”

Takto sa človek dokáže zmeniť, ak prestane požívať alkohol

Pred 8 mesiacmi zahodila fľašu vodky a podstúpila liečenie. Po 8 mesiacoch sa cíti zdravšie, šťastnejšie a k tomu dokázala schudnúť 16 kilogramov

Dievča sa rozhodlo, že už má plné zuby svojich chorôb a únavy. 6 mesiacov je čistá, triezva a zdravá. Mala obrovské šťastie.

393 dní bez alkoholu a 2 týždne bez cigariet. Mimochodom, takto vyzerá po tom, čo schudol 11 kilogramov

Jeden mesiac abstinuje od alkoholu. Stratila zbytočných 11 kilogramov a cíti sa oveľa lepšie…

[adrotate group=”11"]

Dokázal schudnúť neuveriteľných 32 kilogramov v priebehu jedného roka. To všetko vďaka tomu, že prestal drogovať

“Na ľavej fotografii som vážil iba 72 kilogramov kvôli závislosti na drogách a alkohole. Neskôr som podstúpil liečenie, dokázal som sa vzdať svojich zlozvykov a pribral som naspäť 14 kilogramov. Cítim sa fantasticky a už nikdy sa nechcem dostať tam, kam som sa dostal pred pár mesiacmi.”

Porazili depresiu a závislosť na liekoch. Schudla 32 kilogramov.

Fotografia s rozdielom troch rokov. Takto sa dokáže zmeniť človek, ktorý je závislý na drogách. Už tri roky je čistý

Takto vyzerala pred 826 dňami. Je to dôkaz toho, že zmena je naozaj reálna. Človek však musí chcieť a hlavne musí mať v svojom okolí ľudí, ktorí mu budú ochotní pomôcť.

Zdroj: brightside / topdesat

b
Komentáre
Hore