Zaujímavosti

Situácie, ktoré ti ukážu, že tvoj deň bol určite lepší

situácie

videní: 868

Občas v tvojom živote nastanú situácie, pri ktorých nevieš, či sa máš smiať, alebo plakať. Na nasledujúcich fotografiách ti ukážeme, že určite nie si jediný, koho život takto trápi.

Človek, akokoľvek je mocný, nie je vždy pánom situácie. Život je veľmi nevyspytateľný a prihodiť sa môže všeličo, preto najlepším spôsobom, ako ho prežiť, je brať ho s úsmevom aj vtedy, kedy by si si najradšej sadol do kúta a len ticho plakal. Preto odporúčame smiať sa, pretože život je príliš krátky na akékoľvek trápenie.

 

Keď sa pred tebou zatvárajú dvere od výťahu, istotou je, vsunúť medzi ne nohu, aby sa otvorili. Prečo mám pocit, že v metre to takto nefunguje?

Zlý deň nie je vtedy, keď prší a ty si musíš vziať so sebou dáždnik. Zlý deň je vtedy, keď sa tvoj dáždnik rozhodne stať bezpilotným lietadlo. A ty aj tak zmokneš.

[adrotate skupina = "11”]

Ak si už niekedy niečo maľoval, tak sa určite dokážeš presne vcítiť do tejto poľutovaniahodnej situácie.

Ten pocit, keď nenávidíš šúpanie cibule a musíš to absolvovať dokonca dvakrát.

“Tento deň je pre teba” – a nie je nič lepšie, ako ho začať takým malým paradoxom…

Väčšinou sa v spojení s čipsmi rieši to, že balenie je viac plné, ako prázdne. V tomto prípade je balíček prevažne prázdny z iného dôvodu, ktorý však tiež nepoteší.

Ak si ešte nezažil túto situáciu, musíš byť veľmi šťastným človekom.

Predstav si situáciu, že utekáš domov, pretože ti treba cikať. Toto je jeden z najhorších možných scenárov, ktoré môžu nastať. Čo by si v tomto prípade robil?

Keď aj jablko má viac sily, než tvoj krájač na ovocie.

Pri parkovaní je dobrým nápadom, nevyberať si miesto pod stromom, pretože vtáčiky… My sme našli aj iný dôvod, prečo parkovať radšej pod strechou.

A nakoniec, ak sa z toho všetkého túžiš opiť, ale ani toto potešenie ti vyššia moc nedopraje.

Zdroj: micccp topdesat

b
Komentáre
Hore