Video

Takto to vyzerá, keď rybolov prekazí obrovský aligátor

Takto to vyzerá, keď rybolov prekazí obrovský aligátor

videní: 1.9K

Neobvyklá situácia dvoch rybárov takmer stála život. Aligátor vysokou rýchlosťou prenasledoval nešťastného ostrieža, ktorý sa predtým chytil na háčik.

Veľmi nepríjemná situácia sa stala dvoma Austrálčanom, ktorí chceli chytiť bieleho morského ostrieža. Náhodným účastníkom ich lovu sa stal obrovský plaz. Ako možno vidieť na videu zverejnenom na Facebooku, jeden z mužov hádže návnadu do rieky a usmialo sa na neho šťastie: na háčik sa mu totiž chytil veľký ostriež. Avšak keď začal rybár ťahať korisť z vody, vyskočil obrovský aligátor. Plaza prilákala korisť Austrálčanov, tak sa bez váhania rozhodol, že ju smoliarom zabaví. Muži pri pohľade na obrovského aligátora utiekli. Výsledok boja je teda viac než jednoznačný.

Nice catch

Uverejnil používateľ Cape York Travels Štvrtok 21. marca 2019

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen