TOP 10

TOP 10: Toto sú tie pravé dôvody, prečo mať deti II

deti

videní: 8.9K

Keďže prvý článok zožal úspech a prehovorili sme z duše mnohým matkám či otcom a keďže dôvodov, prečo mať deti existuje toľko, že vybrať TOP10 je takmer nemožné, rozhodli sme sa pre napísanie ďalšej časti. Ber život s ľahkosťou a miluj svoje deti, veď máš na to toľko dôvodov! 

Prinášame ti ďalších 10 dôvodov, prečo sú deti super. Prajeme príjemnú zábavu.

1. Pretože si uvedomíš svoju šikovnosť. To, čo ti predtým trvalo pol dňa (napríklad upratovanie či varenie), teraz zvládaš za pár minút a jednou rukou (pretože v druhej držíš svoj poklad).

2. Keď si založíš vlastný biznis, nemusíš zamestnávať cudzích ľudí, ktorým aj tak nedôveruješ. Čím viac detí, tým viac pracovnej sily (zadarmo).

deti

3. Aby si si uvedomila, aký jednoduchý život si mala predtým. Tvoje problémy ozajstnými problémami totiž nikdy neboli. Najväčší problém príde až vtedy, keď chce mať dieťa chlebík nakrájaný na obdĺžniky a ty spravíš kocky.

4. Pretože sa naučíš variť. Budeš totiž musieť. A rovno viacero delikatesných chodov v jeden deň. Aby si dieťa mohlo vybrať, či ti vypľuje do tváre.

5. Aby ti mal kto plakať na pohrebe. Mrazivá skutočnosť…

6. Pretože dieťa ťa toho veľa naučí. Napríklad na čo slúžia antidepresíva a čo je to „zaslúžený pohár vína“. Ale aj vážiť si ticho a dobré jedlo.

deti

7. Aby si už nemala výčitky, že peniaze míňaš len na svoje handry. Nákupná horúčka v prospech dieťaťa sa vždy dá pred manželom ospravedlniť. 

8. Deti sú super výhovorka na návštevu rôznych podujatí a miest. Máme na mysli kolotoče, ZOO, trampolíny, skákacie hrady a veľa iných, kde by si ako samostatný dospelý vyzeral prinajlepšom hlúpo a prinajhoršom ako pedofil.

deti

9. Budeš mať neskutočnú radosť, ak dostaneš privilégium najesť sa s ľuďmi, ktorí dokážu používať príbor.

10. Pretože okrem tvojho dieťaťa ti už zrejme nikto nezatlieska a ani sa nebude tak tešiť, keď naňho vytasíš svoje vyciciané (rozumej ovisnuté) prednosti.

Zdroj: topdesat | Pixabay

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov