Foto

Umelec z Argentíny dokáže s photoshopom zázraky

umelec

videní: 4.5K

Umelec Martin De Pasquale, ktorý žije v Argentíne, dokáže s photoshopom naozajstné zázraky. Je známy vďaka svojim neuveriteľným manipuláciám s fotografiami a surrealistickými dielami.

Pomocou photoshopu upravuje svoje autoportréty do takejto výslednej podoby. Vytvára naozaj krásne diela, ktoré sú na hranici medzi realitou a fantáziou. Brightside.com zozbierala týchto 25 najzaujímavejších diel od tohto autora. Rozhodli sme sa, že sa o ne podelíme s tebou, aby si sa aj ty mohol presvedčiť o šikovnosti tohto umelca.

Holenie 

Studené dni

Noc padá na Buenos Aires

Invázia

Určite poznáš tie ťažké cesty do práce…

A ťažké ranné vstávanie…

Nemám si čo obliecť

Vzdaj sa rutiny

Prechádzka v daždi

Žatva

Kvôli novým nápadom

Zips

Leto

Narodeniny

Karma

Autoportrét

Hlad!

Mestské mýty

Božie ruky

Tieň

Skvelý nápad

Korisť

Autobiografia

Sloboda prejavu

Odraz

 

 

Zdroj: brightside / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen