Video

Varený krab ožil a zaútočil na ženu vo chvíli, keď sa ho snažila zjesť

krab

videní: 3.2K

Podvodné zvieratá sú naozaj veľmi silné, pretože sa musia vysporiadať s neustálym tlakom, temnotou a divokými predátormi. Niet divu, že niekedy prežijú aj varenie a jednoducho utečú z misky. A niekedy sa nám to rozhnevané morské živočíchy snažia vráti. Ako napríklad tento krab.

Číňanka sa zrovna natáčala, keď jedla špeciálny pokrm z morských plodov. No keď sa chystala zjesť vareného kraba, stvorenie sa rozhodlo, že sa vráti k životu a zrazu jej zovrelo pery klepetami! Je veľmi pravdepodobné, že krab jednoducho nebol úplne uvarený. Po tomto videu ale zrejme každý milovník morských plodov začne dôkladne kontrolovať, či je jeho pokrm riadne uvarený. Pre každý prípad.

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen