Video

Vybrzďovanie kamiónov sa nevypláca. Žena dostala ponaučenie

vybrzďovanie

videní: 9.5K

S rozmachom čiernych skriniek v autách a nákladiakoch sa k nám dostávajú zábery nepochopiteľného správania vodičov z rôznych kútov sveta. Autokamery zachytávajú absurdné situácie, vybrzďovanie, ale aj poškodené egá vodičov, ktorí sa chcú pomstiť a niekedy sa pomsta obráti proti nim. “Medailu” si zaslúži táto vodička bieleho Ford Edge z USA. Potom, ako úmyselne predbehla nákladné auto cez zebru, tak sa chcela vodičovi pomstiť. Nedopadlo to však podľa jej predstáv. Video je staršieho dátumu, zverejnené však bolo len nedávno.

Pre objektivitu treba pripomenúť aj manéver vodiča nákladiaku, ktorý jej chcel v predbiehacom manévri zabrániť. A tu to práve začalo. Žene sa to samozrejme nepáčilo a vodičovi to chcela dať poriadne najavo vybrzďovaním. Vybrzďovanie pokračovalo až do chvíle, keď vodič nákladiaku stratil nervy a tesne pred manévrom schválne nepribrzdil. Vieš si zrejme predstaviť, čo nasledovalo po tomto manévri. Vodička na príučku asi nezabudne a nabudúce si rozmyslí, či je vybrzďovanie dobrým spôsobom, ako dať najavo nespokojnosť. Nikomu sa nič vážne nestalo, odniesli si to však plechy (najmä na Forde).

A takto vyzerá vybrzďovanie v praxi:

 

Zdroj: driveit.sk | topdesat

Článok vznikol v spolupráci s motoristickým portálom driveit.sk

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen