Video

Dievča sa fotografovalo každý deň po dobu 8 rokov

dievča

videní: 5.2K

Svoje fotografie začala vyhotovovať ešte ako dievča. Skončila po ôsmich rokoch. Presnejšie tieto fotografie vznikali od jej 14. narodenín. Rozhodla sa, že každý deň si spraví autoportrét a po určitých rokoch, tieto všetky fotografie spojí do jedného videa. Eadington je študentkou dizajnu z Kansasu, ktorá aktuálne žije v Newcastle.

Ako sama vraví, niekoľko podobných projektov videla na internete a tak sa rozhodla tieto fotografie spojiť do jedného videa. Nikdy však nezačala fotografovať s úmyslom, že raz z toho vznikne video. „Udržanie takéhoto harmonogramu je nesmierne ťažké, nie vždy máte náladu na fotenie a nie vždy na to máte priestor a čas. Najťažšie bolo aj tak zarovnať tvár vo videu, aby to malo dokonalý výsledný efekt.“ Video, ktoré má takmer tri a pol minúty si v priebehu jedného týždňa pozeralo viac ako 250 tisíc ľudí. A my ti ho dnes ukážeme.

 

 

Dievča sa fotografovala každý deň po dobu 8 rokov:

 

 

Zdroj: boredpanda | topdesat

 

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen