Video

Sú na Marse mimozemšťania? Na zábere z Apolla 17 je vidieť niečo, čo pripomína koleso

koleso

videní: 7.9K

Pátranie po mimozemskej civilizácii pokračuje. Internetový užívateľ s pseudonymom George Graham patrí medzi aktívnych ufológov a na svojom poslednom videu zverejnil ďalší dôkaz existencie mimozemšťanov. Na Marse našiel niečo, čo pripomína koleso.

Graham publikoval na svojom YouTube kanáli fotografie, ktoré nasnímala posádka Apolla 17. Na nich je podľa ufológa jasne vidieť na povrchu Mesiaca ležiaci okrúhly predmet. Prekvapivý nie je iba zjavne ľudskými (alebo mimozemskými?) rukami vyrobený predmet, ale aj to, že na fotografii nadobudnutej o niekoľko minút skôr žiadne koleso vôbec nie je.

Niektorí užívatelia prišli s nápadom, že „koleso“ je len chybou na snímke. Iní sa domnievajú, že je to dôkaz toho, že Američania na Mesiaci vôbec neboli a predmet sa do záberu dostalo omylom, zatiaľ čo celé „pristátie na Mesiaci“ malo prebiehať vo filmovom ateliéri na Zemi.

Zdroj: Sputnik / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen