TOP 10

87-ročná babička má netradičné hobby. Vytvára úžasné kresby v Skicári

kresby v Skicári

videní: 3.6K

Niektoré babičky trávia čas na záhrade, iné pletú, no 87-ročná Concha Garcia Zaerová má hobby, ktoré je medzi jej priateľmi skutočne nezvyčajné. Vytvára úžasné kresby v Skicári. 

“Môj manžel ochorel a musela som sa oňho starať, takže som nemohla chodiť von veľmi často,” povedala Zaerová pre El Mundo. “Začala som maľovať malé veci: najprv len dom, na druhý deň som k nemu pridala horu… Krok za krokom som pridávala detaily a nakoniec bol výsledok celkom pekný.”

“Nemám vôbec žiadnu predstavivosť, takže sa musím inšpirovať pohľadnicami, ktoré mi poslal môj manžel alebo kresbami, ktoré nájdem.” Podľa Vanguardie babička kreslí jeden obraz približne dva týždne a intenzívne sa zameriava na detaily.

Zaerová zverejnila svoje majstrovské diela na Facebooku, ale jedna z jej vnučiek naznačila, že by mala použiť Instagram. 9. marca mala približne 300 sledovateľov. Dnes sa babička teší popularite: sleduje ju už viac ako 100-tisíc ľudí . “Nerozumiem veľmi dobre, prečo moje kresby majú takú pozornosť, myslím si, že sú to veľmi jednoduché veci,” povedala skromná babička.

 

 

87-ročná Concha Garcia Zaerová má nezvyčajné hobby.

kresby-v-skicari_1

 

Vytvára neuveriteľné detailné kresby v Skicári.

kresby-v-skicari_2

kresby-v-skicari_3

 

K Skicáru sa dostala po tom, čo jej jedno z detí darovalo počítač.

kresby-v-skicari_4

 

Umelkyňa v práci. 🙂

kresby-v-skicari_5

[adrotate group=”11"]

kresby-v-skicari_6

 

kresby-v-skicari_7

 

kresby-v-skicari_8

 

kresby-v-skicari_9

 

kresby-v-skicari_10

 

kresby-v-skicari_11

Zdroj: BoredPanda / Instagram / topdesat

b
Komentáre
Hore