Video

Dieťa so zrakovým problémom dostalo nové okuliare. Konečne videlo tvár svojho šťastného otecka


videní: 6.2K

Toto sladké dieťa, ktoré miluje svojho otca, už od narodenia prenasledujú problémy s videním. Našťastie zrak tohto chlapčeka bol obnovený pomocou okuliarov a chlapček tak mohol konečne vidieť svojho otca.

Reagan Caldwell sa nakazil infekciou. V dôsledku komplikácii, vrátane meningitídy, bol prijatý na jednotku intenzívnej starostlivosti, pretože trpel zhoršeným videním.

Keď mal Reagan 9 mesiacov, získal špeciálne okuliare. V tom čase bol jeho otec Brandon nasadený na misiu spoločne s leteckými silami. Po dvoch mesiacoch sa Brandon vrátil domov. Amanda Caldwell natočila jeho príchod domov a stretnutie otca so synom zverejnila na svojom facebooku. “Toto bolo prvýkrát, čo sa po dvojmesačnom odlúčení, stretol chlapček s okuliarmi so svojim otcom”.

 

 

Jeho otec prešiel dverami, stále oblečený do uniformy a od manželky si vzal svojho syna do náručia. Reagan mal svoje roztomilé modré okuliare a ihneď ako videl svojho otca, rozsvietil sa mu úsmev na tvári.

Usmievajúc sa od ucha k uchu, Reagan polozil svoju hlavu na široký hrudník svojho otca, ako keby povedal: “Ty si môj otec.”.

Video: Dieťa s okuliarmi vidí po odlúčení svojho otecka

 

 

Zdroj: ntd / topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov