Foto

Dokonalé maskovanie: Fotografka dokáže ukryť „neviditeľného muža“ takmer kdekoľvek

maskovanie

videní: 6.0K

Čínsky umelec Lui Bolin, známy ako Neviditeľný muž a známa fotografka Annie Leibovitz spojili spoločné sily, aby vytvorili reklamnú kampaň pre Moncler (luxusné oblečenie). Bolinova náklonnosť k ilúziám a neuveriteľné oko Annie Leibovizovej vytvorili nádherné fotografie, ktoré pôsobia neuveriteľne. Na každej fotografii je Bolin oblečený a pomaľovaný tak, aby dokonale splynul s okolitým prostredím. Takže oblečenie na fotografiách nevyniká. Tomu sa hovorí dokonalé maskovanie.

Spolupráca pokrýva kolekcie jar/leto 2017 a jeseň/zima 2017. Prvá časť kampane začína oblečením a prostredím, aké by si očakával v teplejších mesiacoch. Navyše je tam trocha „inšpirácie“ z literatúry, keďže dokázal Bolin dokonale splynúť s hromadou kníh. V druhej časti kampane sa Bolin a Leibovitzová pustili do ľadovcov na Islande.

 

 

Bez ohľadu na to, ako sa obliekaš, ťa tieto fotografie museli zaujať. Dokazujú to, že Bolin je majstrom zamaskovania a Leibovitzová je dokonalá fotografka. Bolin sa starostlivo postaví tak, že prvky krajiny a jeho maskovanie dokonale splynú s okolím. Často je to len obrys jeho siluety, ktorý je viditeľný. Jednoducho nádhera!

Annie Leibovitz: Facebook / Lui Bolin: Website

Fotografie a videá z realizácie kampane:

Body Paint in Moncler Advertising Campaign

Body Paint Illusions of Liu Bolin Photographed by Annie Leibovitz

Body Paint Illusions of Liu Bolin Photographed by Annie Leibovitz

Body Paint in Moncler Advertising Campaign

Body Paint Illusions of Liu Bolin Photographed by Annie Leibovitz

Body Paint Illusions of Liu Bolin Photographed by Annie Leibovitz

Body Paint in Moncler Advertising Campaign

 

Zdroj: mymodernmet / artsy.net /topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen