Zaujímavosti

Tvoje nechty prezradia to, aká osobnosť sa v tebe skrýva


videní: 9.6K

Každý ma nechty rôzneho tvaru: niekto ich má široké a hranaté, iný zasa malé a úzke. Ale premýšľal si niekedy o tom, čo ti tieto tvary nechtov môžu povedať? Známy nigérijský vedec sa podieľal na výskume v ktorom zistil, že prirodzený tvar nechtov sa z časti podobá našim odtlačkom prstov. Tiež obsahujú informácie o osobnosti ich majiteľa.

Známa stránka Brightside sa rozhodla tento fakt skontrolovať. Tak čo, našiel si sa v niektorých nasledujúcich riadkoch?

Široké, dlhé a obdĺžnikové nechty

Pokojní, pragmatickí, vyrovnaní, nezávislí ľudia so širokým zmýšľaním. Sú spoľahliví a majú akútnu zodpovednosť za svoje slová a činy. Rodia sa ako lídri.

Veľmi malé štvorcové nechty

Ostrí, flexibilní a vynaliezaví ľudia s rýchlymi reakciami. Zároveň sú títo ľudia veľmi výbušní, aj keď ich tieto stavy rýchlo prechádzajú. Majú tendenciu byť chamtiví a agresívni, rovnako ako aj žiarliví.

Dlhé a úzke nechty

Egoistická a vypočítaví ľudia s oportunistickými princípmi. Milujú luxus a vyžadujú si pozornosť. Často sa urážajú.

Krátke nechty

Krátkozrakí a netrpezliví, takýto sú títo ľudia. Čím kratšie nechty, tým náročnejší je sám na seba ale aj na iných. Vždy sa snažia nájsť tú správnu cestu a sú neopraviteľnými perfekcionistami.

Nechty v tvare mandlí

Jemné, jemné a romantické duše s ideálnymi pohľadmi. Snažia sa byť nápomocní pre druhých a sú veľmi sentimentálni, mäkkí a ľahko sa urážajú.

Trojuholníkové nechty

Umelci s jemnou osobnosťou a neustále sa meniacou náladou, vždy na okraji nervového zrútenia. Chcú byť uznávaní a slávni – nenávidia prehrávať.

 

1e3)g=1e3;else if(200>~~g)g=200;f.height=g}if(„link“===d.message)if(h=b.createElement(„a“),i=b.createElement(„a“),h.href=f.getAttribute(„src“),i.href=d.value,i.host===h.host)if(b.activeElement===f)a.top.location.href=d.value}else;}},d)a.addEventListener(„message“,a.wp.receiveEmbedMessage,!1),b.addEventListener(„DOMContentLoaded“,c,!1),a.addEventListener(„load“,c,!1)}(window,document);
//]]>

 

Zdroj: brightside / topdesat

b
Komentáre
Hore

online geldanlagen geldanlagen