Video

Zrazil ho autobus, no on sa postavil na nohy a namieril si to rovno do krčmy

do krčmy

videní: 4.8K

Na internete sa objavilo video z priemyselnej kamery, na ktorom je vidieť incident s autobusom v britskom meste Reading, uvádza The Guardian. Chodec sa jednoducho zdvihol a odišiel do krčmy.

Na záberoch videá, umiestneného na YouTube, je vidieť, ako autobus vo vysokej rýchlosti zrazí muža, ktorý ide po chodníku. Muž, ktorý odletel niekoľko metrov, takmer okamžite vstáva a vchádza do najbližšej krčmy.

Simon Smith, 53-ročný Brit, ktorý sa stal obeťou incidentu, vyviazol iba s modrinami a odreninami, upresňuje The Guardian.

Zdroj: sputniktopdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen