Video

Obrovský kapor unikol z rúk brnenskému rybárovi, ktorý sa s ním chcel odfotiť

kapor

videní: 6.8K

Rybár z Brna ulovil v jazeru obrovského kapra a rozhodol sa s ním vyfotografovať, avšak kapor sa rozhodol vrátiť sa do svojho prirodzeného prostredia.

Muž na videu sa snaží nájsť najlepšie miesto na fotenie a sadá si tesne k vode s kaprom v rukách. Najskôr sa ryba nehýbe, ale v istom momente „ožije“ a vrhne sa do vody. Rybár spolu s kamarátom sa ju snažia znovu chytiť, ale bezúspešne.

„Ak sa chceš pochváliť úlovkom, musíš tak urobiť ďalej od vody,“ píše na to Mashable.

Zdroj: sputniktopdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen