Video

Slovenské celebrity prespievali pesničku od Michaela Jacksona. Internet znova zaútočil


videní: 9.2K

Občas sa stáva, že niečo nevyjde a to je úplne v poriadku. Vraví sa, že aj majster tesár sa niekedy utne. Avšak niekedy sú predpoklady na zlyhanie väčšie ako inokedy. To nám ako prvé napadlo pri prvotnom prečítaní zloženia tohto slovenského hudobného skvostu. V úvodzovkách, samozrejme.

Svetoznámy hit Kráľa popu s charitatívnym pozadím si zaspievali okrem iného Emma Drobná, Tomáš Bezdeda, Twiins, Pavol Hammel, Janko Kuric, Martin Harich, Eva Máziková, Katarzia, Dorota Nvotová (ktorá toho síce veľa nenaspievala, no choreografiu má za piatich), ale aj mená ako Štefan Skrúcaný, Miro Noga, Eva Máziková, Peter Marcin či Gizka Oňová. V tejto časti už je cítiť prúser, alebo teda prieser, ak chceme byť slovenskí.

Klip sa odohrával v niečom, čo zdiaľky pripomínalo kostol. Vizuál klipu plného “celebrít” dopĺňal detský zbor. Ani ten však nedokázal zachrániť hotovú katastrofu, ktorá z celej skladby doslova srší. Ako sme spomínali na začiatku, začalo to hviezdnym výberom, pokračovalo extrémne gýčovým videoklipom a bodkou je v niektorých prípadoch skutočne katastrofálna výslovnosť angličtiny. Samozrejme, našim rodným jazykom je slovenčina, no ak sa niekto rozhodne prespievať anglickú pieseň, mohol by si dať toľko námahy, aby sa to naučil správne vyslovovať. Nie je to až také zložité.

O “kvalite” tejto cover verzie svedčí aj fakt, že krátko po reakcii slovenského internetu sa od skladby dištancovali niektorí samotní účinkujúci, ako napríklad Katarzia, či Peter Cmorík, ktorý na FB napísal, že klip videl až v telke a má z neho podobné pocity ako ostatní.

Ak si si myslel, že sa o tento skvost s tebou nepodelíme, si na veľkom omyle. Aj keď z YouTube boli stiahnuté všetky verzie.

Zdroj: TopDesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov