Video

Muž sa snažil v živom vysielaní o seriózny rozhovor s BBC. Pozabudol však na svoje deti


videní: 7.6K

Ak prebieha živé vysielanie a ty spravíš nejakú chybu, už to nikdy nevrátiš späť. Samozrejme, veď mýliť sa je ľudské, ale to, čo sa udialo počas živého vysielania BBC, bolo naozaj veľmi zábavné. Robert E Kelly sa počas svojho rozhovoru o Južnej Kórei na BBC World News cez webovú kameru nepomýlil, nezakoktal a ani nepovedal nejakú hlúposť, ktorú by neskôr ľutoval. Pýtaš sa teda, čo také zvláštne a zábavné sa mohlo udiať? Tak ti to prezradíme.

Keď je tvoj otec v živom vysielaní na BBC News, ale ty jednoducho nemôžeš počkať.

Hlavnou hviezdou jeho rozhovoru sa stali jeho vlastné deti. Áno, počuješ správne, jeho vlastné deti. A ako je to možné? Jednoducho bol počas svojho rozhovoru zrejme vo svojej pracovni. Počas rozprávania sa za ním otvorili dvere a do izby vbehlo malé natešené dieťa s úsmevom na tvári, ktoré však ani len netušilo, že o pár rokov sa nájde na YouTube, ako vbehlo oteckovi počas živého vysielania do záberu. Ako by to nestačilo, do izby vbehlo aj ďalšie dieťa, tentokrát na chodítku. Celé to ukončila Robertova žena, ktorá sa snažila deti „pozbierať“ a zobrať preč. Je ľahšie to raz vidieť ako stokrát počuť, preto si pozri video nižšie. Vyzerá to oveľa zábavnejšie, než to znie.

 

 

Zdroj: Boredpanda

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen