Zaujímavosti

Speváčke Adele počas koncertu zlyhala zvuková technika. Ako zareagovala? Mariah, môžeš sa hanbiť!


videní: 9.5K

Včera si si mohol prečítať článok o megatrapase americkej divy Mariah Carey, ktorá sa počas novoročného vystúpenia v New Yorku „netrafila“ do playbacku, čo ju vytočilo do nepríčetna, až sa nervovo zrútila. Nakoniec sa vyhovorila na sabotáž.

facepalm

Na druhej strane je tu britská diva Adele. O jej kvalitách ti určite nemusíme písať a ani sa o incidente nebudeme rozpísať ako v prípade Mariah, pretože, jednoducho, tu v podstate ani nie je o čom písať. Hoci je video staršieho dáta, perfektne sa hodí do tohto kontextu.

Speváčke Adele počas koncertu 2. apríla 2016 pri piesni All I Ask zlyhala technika, presnejšie počas druhého refrénu. Tu je krásne vidieť, že popri speváčke playback ani len neprešiel, za čo si ju jej fanúšikovia skutočne vážia. To dokazuje aj fakt, že ju podržali a pieseň dospievali spolu s ňou, až kým technika opäť nenabehla. Nakoniec z toho bol možno lepší zážitok, ako keby sa zvuková technika nepokazila. 🙂 Presvedč sa o tom sám.

 

 

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen