Video

Títo ľudia, mali neuveriteľné šťastie – unikli istej smrti len o pár milimetrov


videní: 10.3K

V živote človeka nastávajú rôznorodé okamihy. Či už ide o pocity smútku, bolesti, či radosti, pravdepodobne len málokto z nás si môže povedať, že mal také skutočné šťastie, ako ľudia na tomto videu.

Medzi životom a smrťou je extrémne tenká hranica a predstavuje riziko v našom každodennom živote, hoci si to neuvedomujeme. Stačí len maličká chvíľka nepozornosti a nešťastie môže byť na svete. Či už ide o padajúci strom alebo rútiace sa auto.

 

 

Pozri si preto toto video a neprestávaj žastnúť nad tým, ako rýchlo sa môže zmeniť život. V týchto krátkych klipoch išlo skutočne častokrát len o sekundy, či milimetre.

 

 

 

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen