Zaujímavosti

Víťazkou súťaže Face of Beauty sa stala táto krásna Ruska


videní: 4.0K

Ruská účastníčka Alena Rajevová zvíťazila v medzinárodnej súťaži krásy (Face of Beauty International), ktorá sa konala v mongolskej metropole Ulánbátar 27. septembra – 9. októbra.

Projektu sa zúčastnili dievčatá zo 60 krajín, najmä zo Španielska, USA, Číny, Portugalska, Japonska. Súťaž mala niekoľko etáp: športové, tvorivé, bikinky a ľudové kroje.

Podľa Aleny jej účasť v súťaži ponúkla Akadémia medzinárodných súťaží krásy, s ktorou niekoľko rokov spolupracuje. V interview pre médiá oznámila, že sa týchto súťaží zúčastňuje od svojich 17 rokov, toto je jej štvrtý projekt.

 

 

Jednou z úloh bolo navrhnutie ľudového kroja, ktorý Alena ušila spolu s matkou, a takisto videoprezentácia na tému Zachráňme mazalaje. Ide o vymierajúci druh medveďa z oblasti Gobi. Na Zemi ich zostalo okolo tridsať.

„(…) Nemala som za cieľ zvíťaziť v tejto súťaži, chcela som predovšetkým uvidieť krajinu, zoznámiť sa so zaujímavými ľuďmi a ocitnúť sa vo svete, kde sa cítim ako ryba vo vode. Prehliadky, súťaže, komunikácia s dievčatami z rôznych krajín, toto je pre mňa skutočným potešením,“ povedala Alena.

Dvadsaťdvaročná víťazka z Krasnojarsku sa vo všetkých etapách dostala do Top-15. Alena pracuje ako novinárka v miestnej televíznej a rozhlasovej spoločnosti a študuje na Petrohradskej humanitárnej odborovej univerzite.

Zdroj fotografií: VK

 

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen